Nové PC

Můžeme Vám na zakázku sestavit nový počítač přesně podle vašich potřeb a požadavků. Cena nového PC se odvíjí od použitých komponent. Protože je cena komponent neustále v pohybu, vypočítává se vždy aktuální cena konkrétní objednávky.

Na ukázku uvádíme konkrétní zakázku z ledna tohoto roku:

HP Pro 3300 MT

Počítač HP Pro 3300 MT je dostupným řešením pro každodenní práci. Profesionálně navržená skříň umožňuje snadný přístup k portům, zásuvkám a pozicím. Optické jednotky a porty USB 2.0 na přední straně poskytují široké možnosti pro pohodlnou práci s digitálními médii a rychlé přenosy dat; zvukové konektory na přední i zadní straně nabízejí pohodlí a pružnost.

Základní deska disponuje integrovanou čipovou sadou Intel H61 Express a v ní je zabudován dvoujádrový procesor Intel Core i3-2100, který pracuje na frekvenci 3,1 GHz a disponuje vyrovnávací pamětí 3 MB Cache. Tento model patří do rodiny nových procesorů s označením Sandy Bridge. Je vybaven pamětí DDR3, která disponuje kapacitou 2 GB a pracuje na frekvenci 1333MHz.

Obrázek

 

Produkci kvalitního obrazu zajistí integrovaná grafická karta Intel HD. Pro Vaše data je určen pevný disk s kapacitou 500 GB a rychlostí 7200 otáček/min, jako optická mechanika byla použita DVD Supermulti. Ta umožňuje čtení a zápis na DVD a CD média. Kvalitní zvuk zajistí Realtek ALC656.

Osobní počítač disponuje gigabitovou síťovou kartou LAN, osmi USB 2.0 konektory, které umožňují připojení libovolných flashek, externích disků nebo například klávesnice a myši. Samozřejmostí jsou také výstupy pro audio. Pro připojení externího monitoru nebo televize je k dispozici digitální DVI-D a analogové VGA rozhraní. Jako rozšiřující sloty jsou zde k dispozici: 3x PCIe x1, jeden slot mini PCI a jeden PCIe x16.

Na skříni nalezneme celkem tři 3.5″ pozice (1 externí a 2 interní) a dvě 5.25″ pozice. Počítač má rozměry 173,2 × 421,1 × 382,3 mm při hmotnosti cca 10 kg a je dodáván bez nainstalovaného operačního systému Windows. Mezi zvláštní výbavu u tohoto modelu patří 15v1 čtečka karet. Tu je možné využít pro stažení nebo prezentování fotografií nebo videonahrávek přímo z vašeho fotoaparátu nebo videokamery.

Technické parametry

Procesor Frekvence procesoru [MHz]: 3100
Procesor: Intel Core i3 (Sandy Bridge)

Paměť Velikost operační paměti [GB]: 2

Úložiště Optická mechanika: DVD±RW/RAM
Počet pevných disků: 1
Velikosti úložného prostoru HDD (součet) [GB]: 500

Zobrazení a grafika Grafická karta: Intel HD Graphics

Typ PC: Stolní PC

8.250,- Kč  (včetně instalace OS a oživení)