Reinstalace

Každý počítač s operačním systémem Windows je nutné dříve či později přeinstalovat.
Začíná-li se váš počítač chovat podivně, je nestabilní, vše mu trvá o poznání déle než dříve, je nejvyšší čas se do tohoto procesu pustit.
Jde však o náročný úkon, a proto Vám nabízíme provedení reinstalace v našem servisu.

Obrázek

Nabízíme několik možností reinstalace:

Základní reinstalace Windows

Zformátování (úplné vyčištění) pevného disku a nové nainstalování systému Windows. Instalace všech potřebných ovladačů pro daný hardware a nainstalování antivirového programu Microsoft.
Dostanete tedy počítač ve stavu, v jakém byl při jeho zakoupení. Všechny vámi nainstalované aplikace bude třeba znovu nainstalovat a všechny vaše dokumenty budou ztraceny.
Doporučujeme tedy abyste si vše důkladně zálohovali.
Dle vašeho přání můžeme provést zálohu a obnovu vašich dat (dokumentů, fotografií apod.) a instalaci aplikací (Firefox, VLC apod.)

Upgrade systému Windows

Přechod ze starších verzí operačního systému Windows na nový systém Windows .
Zformátování (úplné vyčištění) pevného disku a nainstalování nového systému Windows. Instalace všech potřebných ovladačů pro daný hardware a nainstalování antivirového programu Microsoft. Všechny dříve nainstalované aplikace bude třeba znovu nainstalovat a všechny vaše dokumenty budou ztraceny. Doporučujeme tedy abyste si vše důkladně zálohovali.
Dle vašeho přání můžeme provést zálohu a obnovu vašich dat (dokumentů, fotografií apod.) a instalaci aplikací (Firefox, VLC apod.)

 

Typické chování počítače vyžadujícího reinstalaci:

  • pomalý start Windows
  • zpomalování chodu počítače, opožděné reakce
  • neočekávané restarty počítače
  • zamrzávání systému a podobně

Máte-li nějaké dotazy, neváhejte nás navštívit ve sběrně servisu Rudná, Masarykova 616, anebo zavolejte

Obrázek