Reinstalace

Každý počítač s operačním systémem Windows je nutné dříve či později přeinstalovat.
Začíná-li se váš počítač chovat podivně, je nestabilní, vše mu trvá o poznání déle než dříve, je nejvyšší čas se do tohoto procesu pustit.
Jde však o náročný úkon, a proto Vám nabízíme provedení reinstalace v našem servisu.

Obrázek

Nabízíme několik možností reinstalace:

Základní reinstalace Windows

Zformátování (úplné vyčištění) pevného disku a nové nainstalování systému Windows. Instalace všech potřebných ovladačů pro daný hardware a nainstalování antivirového programu Microsoft.
Dostanete tedy počítač ve stavu, v jakém byl při jeho zakoupení. Všechny vámi nainstalované aplikace bude třeba znovu nainstalovat a všechny vaše dokumenty budou ztraceny.
Doporučujeme tedy abyste si vše důkladně zálohovali.
Dle vašeho přání můžeme provést zálohu a obnovu vašich dokumentů a instalaci nových aplikací.

Reinstalace s přenesením souborů, aplikací a nastavení

Zformátování (úplné vyčištění) pevného disku a nové nainstalování systému Windows. Instalace všech potřebných ovladačů pro daný hardware a případné nainstalování antivirového programu Microsoft.
Následuje přenesení všech souborů, nastavení a aplikací (je možná selekce dle vašich pokynů) do nově nainstalovaného systému. Některé chráněné aplikace bude nutno znovu aktivovat (vložit key či sériové číslo).
Dostanete tedy počítač ve stejném stavu jako před reinstalací, ale bude důkladně vyčištěn a zbaven všeho balastu a nepotřebných souborů což způsobovalo nesprávné chování a zpomalování počítače.

Upgrade systému Windows

Přechod ze starších Windows XP nebo Vista na nový systém Windows 7.
Zformátování (úplné vyčištění) pevného disku a nainstalování nového systému Windows. Instalace všech potřebných ovladačů pro daný hardware a nainstalování antivirového programu Microsoft. Všechny dříve nainstalované aplikace bude třeba znovu nainstalovat a všechny vaše dokumenty budou ztraceny. Doporučujeme tedy abyste si vše důkladně zálohovali.
Dle vašeho přání můžeme provést zálohu a obnovu vašich dokumentů a instalaci nových aplikací.

Upgrade systému Windows s přenesením souborů, aplikací a nastavení

Přechod ze starších Windows XP nebo Vista na nový systém Windows 7.
Zformátování (úplné vyčištění) pevného disku a nainstalování nového systému Windows. Instalace všech potřebných ovladačů pro daný hardware a případné nainstalování antivirového programu Microsoft.
Následuje přenesení všech souborů, nastavení a aplikací (je možná selekce dle vašich pokynů) do nově nainstalovaného systému. Některé chráněné aplikace bude nutno znovu aktivovat (vložit key či sériové číslo) a může se stát že některé aplikace nebudou kompatibilní s novými Windows a bude nutná instalace jejich novějších verzí.
Dostanete tedy počítač se stejným nastavení a aplikacemi, ale vše poběží na novém systému Windows 7.
bude důkladně vyčištěn a zbaven všeho balastu a nepotřebných souborů což způsobovalo nesprávné chování a zpomalování počítače.

Typické chování počítače vyžadujícího reinstalaci:

  • pomalý start Windows
  • zpomalování chodu počítače, opožděné reakce
  • neočekávané restarty počítače
  • zamrzávání systému
  • a podobně

Máte-li nějaké dotazy, neváhejte nás navštívit ve sběrně servisu Rudná, Masarykova 616, anebo zavolejte

Obrázek